Opinia ornitologiczna Ornitolog, Chiropterolog, Nadzór przyrodniczy, Inwentaryzacja drzew Dendrolog, Ekspertyza przyrodnicza, Herpetolog, Entomolog, Botanik, Zoolog, Inwentaryzacja przyrodnicza,. Jelenia Góra, Bolesławiec, Kamienna Góra, Jawor, Lubań, Zgorzelec, Lwówek, Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Strzegom, Gryfów, Bolków, Legnica, Dolnośląskie.

BIURO EKSPERTYZ I USŁUG PRZYRODNICZYCH jest firmą działającą w zakresie szeroko rozumianej ochrony przyrody i środowiska. Działalność pod szyldem BIURA… rozpoczęła się w 2015 roku. Wcześniej przez blisko 20 lat nabieraliśmy doświadczenia w badaniach naukowych, inwentaryzacjach przyrodniczych, w monitoringu przyrodniczym, w prowadzeniu nadzoru przyrodniczego, w opracowywaniu dokumentacji przyrodniczych, ekspertyz, opinii, analiz i ocen oddziaływania na środowisko. Obecnie nasze doświadczenie oraz zaprzyjaźniony zespół ekspertów i specjalistów z całego kraju, pozwala oferować nam wykonanie pełnego pakietu usług z zakresu ochrony środowiska (m.in. nadzory przyrodnicze, inwentaryzacje i monitoring przyrody, wdrażanie założeń wynikających z decyzji środowiskowych, kompensacje przyrodnicze, dokumentacje przyrodnicze).

Możemy prowadzić kompleksową obsługę:

 • PRZEDSIĘBIORSTW
 • SAMORZĄDÓW
 • KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Firma współpracuje z wykwalifikowanymi ekspertami i specjalistami  dbającymi o rzetelność i jakość naszych opracowań

Specjalizujemy się w tematach:

 • Nadzór przyrodniczy
 • Opinie ornitologiczne i chiropterologiczne przed termomodernizacją budynków
 • Inwentaryzacja zwierząt, roślin i siedlisk przyrodniczych
 • Sprawdzanie drzew i zadrzewień przed wycinką pod kątem występowania ptaków, nietoperzy, owadów
 • Inwentaryzacja drzew i krzewów - inwentaryzacja dendrologiczna – operaty dendrologiczne
 • Inwentaryzacje przyrodnicze i monitoring przyrody
 • Ocena występowania ptaków i nietoperzy w budynkach przed termomodernizacją
 • Programy rolnośrodowiskowe i rolno-środowiskowo-klimatyczne dla rolników

Nie znalazłeś tu dziedziny jaka cię interesuje – skontaktuj się z nami. W zakresie ochrony środowiska przyrodniczego z pewnością będziemy mogli pomóc.

W ramach naszych prac przy wszelkich przedsięwzięciach oferujemy pomoc na etapie planowania przedsięwzięć. Przygotowanie, opracowanie i dostosowanie do wymogów wszelkich wniosków i dokumentacji. Doradztwo i nadzór w trakcie trwania procesu administracyjnego. Kompleksową obsługę przyrodników w trakcie procesu realizacyjnego a także po realizacji w zakresie np. monitoringów, kompensacji.

MY I ŚRODOWISKO – dewiza firmy za którą stoi osiąganie przez naszych Klientów najlepszych ekologicznych standardów europejskich oraz rozwój przyjazny środowisku !!!

Dla ekspertów biura

Wiemy jak dbać o przyrodę

My i Środowisko
www.myisrodowisko.pl
My i Środowisko
www.myisrodowisko.pl
My i Środowisko
www.myisrodowisko.pl